Bayanlarla Okey Oyna

CANLI OKEY OYNA

Evde ya da dışarıda, her mekanda canınız oyun oynamak istediğinde yapılabilecek en güzel aktivite bayanlarla okey oynamaktır. Okeyat.com sitesinde okey oynayarak eğlenceli zaman geçirme ve günün stresinden uzaklaşma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Okey bilgisayarda ya da telefonda oynanacak en eğlenceli oyunlardan biridir. Oyunda hem şans faktörü hem de akıl yürütme etkilidir. Öğrenmesi oldukça kolaydır. Eğlenerek zaman geçirmenin yanı sıra yeni bayanlarla tanışıp sohbet etme imkanına da kavuşmuş olursunuz.

Bayanlarla canlı okey oynama fırsatıyla 7 gün 24 saat oyun oynayabilirsiniz. Üstelik okeyat.com sitesinde bedava okey oynanmaktadır. Bunun için tek koşul siteye üye olmaktır. Siteye üye olmak ücretsizdir. Herkes istenen 3-4 bilgiyi doldurarak siteye kolayca üye olabilir. Üyelik işlemi 30 saniye kadar sürmektedir. Böylelikle okeyat.com sitesinde okey oynamak son derece pratik ve kolaydır.

Sitemizin Özellikleri

Sitenin ana sayfasında müzik dinleme, sohbet etme ve oyun oynama butonları vardır. Skor yapmış kız oyuncuları ana sayfadan takip edebilirsiniz. Yeni üyeler de ana sayfada sürekli güncel olarak yayınlanmaktadır. Böylelikle ilk üye olduğunuzda ana sayfada siz de görünürsünüz.

Okey oyununda üyeler tarafından açılmış pek çok masa bulunur. Boş yer bulunan masalardan dilediğiniz masayı seçerek, bir yere oturup oyuna başlayabilirsiniz. Her masada oynanan okeyin kuralları masa kurucusu tarafından sistem olanakları elverdiğince belirlenir. Bir masa seçtiğinizde kuralları inceleyebilirsiniz. O masaya oturduğunuzda oyunun kurallarını da kabul etmiş olursunuz. Kurallara uygun hareket etmeyen kişiler şikayet edilebilir. Masa kurucusu tarafından gerekli görülürse oyundan çıkartılabilir. Oyun sırasında masadaki diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla masada oyun oynayabilir ve pek çok kişiyle sohbet etme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Canlı Kişiler ile Birlikte Oyna

Okeyat.com sitesinin en güzel yanı canlı kişilerle online oyun oynamaktır. Sitede sunulan hizmetler tamamen ücretsizdir.

Site hakkında fikir edinmek için üye olmadan önce misafir girişi yaparak oynanan oyunlara bakabilirsiniz. Misafirler oyun oynayamadığı için okey oynamak için üye olmak gerekmektedir.

Üyelik sonrasında Ayarlarım seçeneğinden profilinizi özelleştirebilirsiniz. Sohbet etme, davet kabul etme, müzik sesi, okey oyun sesi gibi pek çok ayarı kendinize göre ayarlayabilir, açıp kapatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir